Juma Vadi iç mimari tasarımını üstlendi. – Yamaç GYG

Juma Vadi iç mimari tasarımını üstlendi.

calisma-alanlari-3
Etkileşime ve İletişime Açık Bir Ofis Kurgusu
10 Ekim 2016

Juma Vadi iç mimari tasarımını üstlendi.

ilhamverenprojeler-6

Mimarlar, iç mimarlar, endüstriyel tasarımcılar, marka stratejistleri, iletişimciler ve grafik tasarımcılardan oluşan marka deneyimi ve tasarım ajansı I-AM, 2017 yılında kapılarını açacak Juma Vadi’nin örnek daire ve ortak kullanım alanlarının iç mimari tasarımını üstlendi.

ilhamverenprojeler-1

I-AM, çocuklu genç ailelerin güvenli, yeşil alanlı ve şehir merkezinden uzaklaşmadan yaşayabilecekleri Juma Vadi projesini ele alırken zamansız, samimi ve ilham verici bir yaşam alanı tasarlamayı amaçladı.

ilhamverenprojeler-1 ilhamverenprojeler-2 ilhamverenprojeler-3

ilhamverenprojeler-4

Mekanların etkileyici olması kadar, fonksiyonel olarak da hayatı kolaylaştırması önceliğiyle hareket eden I-AM, doğal malzemeler ve renk tonlarıyla dikkat çekici mekanlar ortaya çıkardı. Konfor ve huzurla birlikte kullanıcıların, yaşam alanlarında tasarım detaylarındaki inceliği hissetmesi amaçlandı.

ilhamverenprojeler-5 ilhamverenprojeler-6

Tasarımcı elinin değdiğini hissettiren mekanlar 

I-AM’in kurucu ortaklarından Emre Kuzlu, Tarabya’da bulunan yeni konut projesi Juma Vadi için tasarladıkları örnek daire ve ortak kullanım alanlarıyla ilgili olarak şunları aktardı:

“Daire konseptinde, tasarımcı elinin değdiğini hissettiren detayların yer aldığı modern ve yalın bir şıklık yakalamayı amaçladık. Bu detaylarla birlikte sıradan olmayan ancak sıradışı olmak için gereksiz çaba göstermeyen, tasarımı içselleştirmiş, beklenmedik sürprizler yaratan mekanlar oluşturduk.”

salon5yamac

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir